11 listopada 2025 r. w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie udział wzięła Monika Horna-Cieślak, Rzeczniczka Praw Dziecka.
Centralne uroczystości odbyły się na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
Ceremonia rozpoczęła się od podniesienia flagi państwowej na maszt, a zebrani wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Następnie został odczytany Apel Pamięci, po którym oddano salut narodowy, składający się z 21 salw.
Oficjalne uroczystości zakończyła defilada Wojska Polskiego.