Rzecznik Praw Dziecka

Obchody Święta Niepodległości z udziałem Rzeczniczki Praw Dziecka

Biało-czerwone flagi

11 listopada 2025 r. w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie udział wzięła Monika Horna-Cieślak, Rzeczniczka Praw Dziecka.

Centralne uroczystości odbyły się na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Ceremonia rozpoczęła się od podniesienia flagi państwowej na maszt, a zebrani wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Następnie został odczytany Apel Pamięci, po którym oddano salut narodowy, składający się z 21 salw.

Oficjalne uroczystości zakończyła defilada Wojska Polskiego.

Potrzebujesz pomocy?
Czat dla dzieci i młodzieży

Czat dla dzieci i młodzieży

Ten czat przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży.

Jeśli jesteś rodzicem lub osobą dorosłą, skorzystaj z innych form kontaktu dostępnych na stronie.