Spokoju, miłości i radości na Święta Bożego Narodzenia!
Święta Bożego Narodzenie uczą nas, że to co najważniejsze, rodzi się w ciszy i bliskości – w spokojnej rozmowie, w uważnym spojrzeniu, w poczuciu bycia naprawdę bezpiecznym i zauważonym.
Jako Rzeczniczka Praw Dziecka życzę, aby słowa dzieci były traktowane na poważnie. Aby spełniły się wszystkie dziecięce marzenia! Niech to będzie czas bliskości, radości, zatrzymania i oddechu, który przyniesie ukojenie i ciepło.
Wesołych Świąt!
Monika Horna-Cieślak, Rzeczniczka Praw Dziecka
wraz z Zespołem Biura RPD