Rzecznik Praw Dziecka

Wesołych Świąt!

Monika Horna-Cieślak, Rzeczniczka Praw Dziecka w garniturze obok choinki bożonarodzeniowej

Spokoju, miłości i radości na Święta Bożego Narodzenia!

Święta Bożego Narodzenie uczą nas, że to co najważniejsze, rodzi się w ciszy i bliskości – w spokojnej rozmowie, w uważnym spojrzeniu, w poczuciu bycia naprawdę bezpiecznym i zauważonym.

Jako Rzeczniczka Praw Dziecka życzę, aby słowa dzieci były traktowane na poważnie. Aby spełniły się wszystkie dziecięce marzenia! Niech to będzie czas bliskości, radości, zatrzymania i oddechu, który przyniesie ukojenie i ciepło.

Wesołych Świąt!

Monika Horna-Cieślak, Rzeczniczka Praw Dziecka
wraz z Zespołem Biura RPD

Potrzebujesz pomocy?
Czat dla dzieci i młodzieży

Czat dla dzieci i młodzieży

Ten czat przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży.

Jeśli jesteś rodzicem lub osobą dorosłą, skorzystaj z innych form kontaktu dostępnych na stronie.