Rzeczniczka Praw Dziecka wystąpiła do Ministerstwa Edukacji Narodowej z ponownym apelem w sprawie podjęcia działań na rzecz dzieci cierpiących na choroby przewlekłe.
– Sprawa
Rzeczniczka Praw Dziecka wystąpiła do Ministerstwa Edukacji Narodowej z ponownym apelem w sprawie podjęcia działań na rzecz dzieci cierpiących na choroby przewlekłe.
– Sprawa
Rzeczniczka Praw Dziecka zwróciła się do Ministry Edukacji z apelem o podnoszenie wiedzy nauczycieli o pracy z dziećmi z chorobami przewlekłymi oraz o udzielanie im pierwszej pomocy.
–
Rzeczniczka Praw Dziecka skierowała wystąpienie generalne do Ministry Zdrowia w sprawie sytuacji dzieci cierpiących na choroby przewlekłe. Zaapelowała o uregulowanie opieki zdrowotnej nad dziećmi
Ten czat przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży.
Jeśli jesteś rodzicem lub osobą dorosłą, skorzystaj z innych form kontaktu dostępnych na stronie.