Z inicjatywy psychologa szkolnego, Moniki Gościak-Przygody w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbyło się spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka.
Wydarzenie miało
Z inicjatywy psychologa szkolnego, Moniki Gościak-Przygody w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbyło się spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka.
Wydarzenie miało
Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza z Płońska odwiedzili 16 grudnia Biuro Rzeczniczki Praw Dziecka.
Spotkanie z Moniką Horna-Cieślak pozwoliło licealistom nie tylko na poznanie
Ten czat przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży.
Jeśli jesteś rodzicem lub osobą dorosłą, skorzystaj z innych form kontaktu dostępnych na stronie.