W Ministerstwie Sprawiedliwości odbyło się seminarium eksperckie dotyczące wprowadzenia tablic alimentacyjnych. W spotkaniu z ramienia BRPD uczestniczyła Ewelina Rzeplińska-Rogalska, dyrektorka Zespołu Prawa
W Ministerstwie Sprawiedliwości odbyło się seminarium eksperckie dotyczące wprowadzenia tablic alimentacyjnych. W spotkaniu z ramienia BRPD uczestniczyła Ewelina Rzeplińska-Rogalska, dyrektorka Zespołu Prawa
Ten czat przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży.
Jeśli jesteś rodzicem lub osobą dorosłą, skorzystaj z innych form kontaktu dostępnych na stronie.