#zostajewdomu – Wspólna akcja Rzecznika Praw Dziecka i młodych gwiazd!

Nie wychodźcie z domu. Teraz gwiazdy przyjdą do Was! Codzienne koncerty, relacje live, quizy i wspólne ćwiczenia oraz zabawy z udziałem wspaniałych młodych artystów i Waszym – bo dzięki internetowi możecie codziennie od godz. 15 brać udział w niezwykłej akcji #zostajewdomu. Zapraszają Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak i Universal Music Polska.

Viki Gabor, Roksana Węgiel, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Alicja Szemplińska, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachic, Zuza Jabłońska! Wszyscy oni zaśpiewają i zatańczą dla Was. A słynna tancerka i prezenterka Ida Nowakowska pomoże Wam nauczyć się kroków tanecznych, byście wspólnie z gwiazdami mogli tańczyć ich największe hity.

#zostajewdomu Wspólna akcja Rzecznika Praw Dziecka i młodych artystów

 

 

Kochani, nie możemy teraz spotykać się z Wami na koncertach. Ale będziemy razem w internecie! Na żywo spotkacie nas codziennie o godzinie 15 na kanale PopSztos na Instagramie. Dodatkowo na kanale PopSztos na Youtube obejrzycie nasze koncerty – zapraszają młode polskie gwiazdy. Co będzie można zobaczyć, usłyszeć i razem z nimi robić?

– Będziemy wspólnie śpiewać, uczyć się tańczyć, rozmawiać. Poznacie nas takimi, jakimi jesteśmy. Zobaczycie, jak mieszkamy, poznacie nasze zwierzaki, będziecie mogli zadawać nam pytania. Będą konkursy i niespodzianki, teledyski i koncerty na żywo. Tylko tu poznacie nasze plany koncertowe, zapowiemy nowe piosenki, zobaczycie nową choreografię do teledysków – a nawet pomożecie nam ją opracować, nagrywając własne filmiki. Pamiętajcie, tylko razem wygramy z wirusemNie wychodząc z domu – zapowiadają artyści.

Główny organizator akcji, Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, także przygotował niespodzianki dla uczestników. – Celem akcji jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu. Pokażemy im, że ich idole również siedzą w domach, ale mimo wymuszonej przez stan epidemii kwarantanny ani jedni, ani drudzy nie muszą się nudzić – wyjaśnia Rzecznik. I dodaje, że w ramach akcji będzie sporo quizów, więc można poszerzyć swoją wiedzę, w tym także na temat praw dziecka. Uwaga, będą atrakcyjne nagrody! – zachęca Rzecznik.

Tu weźmiesz udział w akcji Rzecznika Praw Dziecka i polskich gwiazd #zostajewdomu:

Kalendarium relacji – wersja robocza
(uwaga, relacje na żywo oglądaj na urządzeniach mobilnych):

26.03 – live Alicja Szemplińska / koncert Alicja Szemplińska

Posłuchaj na Youtube domowego koncertu Alicji

27.03 – live Adam Kubera

28.03 – live Carla Fernandes / koncert Viki Gabor

Oglądaj koncert Viki Gabor

29.03 – live 4Dreamers / koncert Adam Kubera

Zobacz koncert Adama Kubery

30.03 – live Marcelina Szlachcic

31.03 – live Roksana Węgiel / koncert Carla Fernandes

Tak śpiewa Carla Fernandes

1.04 – live Ida Nowakowska / Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak

2.04 – live Viki Gabor

3.04 – live Zuza Jabłońska / koncert Marcelina Szlachcic

4.04 – live AniKa Dąbrowska