#zostajewdomu – Podbiła serca całej Europy, teraz wspiera akcję Rzecznika

To był dzień pełen niespodzianek. Najpierw na Instagramie o godz. 15 stawił się Mateusz Ciawłowski wraz z gitarą i zaczarował fanów pięknymi piosenkami. A potem bim bam! wybuchła prawdziwa bomba – na kanał PopSztos na YouTube o godz. 16 wpadł niezwykły domowy koncert niezwykłej gwiazdy z Francji.

 

 

Carla, której piosenka podbija internet w całej Europie, wsparła akcję #zostajewdomu Rzecznika Praw Dziecka oraz Universal Music Polska i zaśpiewała specjalnie dla swoich wielbicieli w Polsce.

Carla Lazzari to nastoletnia piosenkarka z Francji, która w ubiegłym roku reprezentowała swój kraj w Eurowizji Junior z utworem „Bim Bam Toi”, a następnie podbiła nim internet. Jej konto na TikToku ma rekordową wśród francuskich wokalistów liczbę wyświetleń, a teledysk nakręcony do jej hitu obejrzano na Youtube niemal 50 mln razy. Obecnie Carla pracuje nad kolejnymi utworami, które jeszcze w tym roku ukażą się na jej debiutanckim albumie.

 

Carla pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny – jej mama uczy śpiewu, a tata gra na trąbce. Już jako 5-latka  zachwyciła rodzinę wykonaniem „Milord” Edith Piaf. Od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje fortepianu, tańca oraz śpiewu. W 2018 dotarła do finału „The Voice Kids” we Francji. Rok później została wytypowana do reprezentowania ojczyzny w Eurowizji Junior 2019, która odbyła się w Gliwicach. Z „Bim Bam Toi” Carla zajęła 5. miejsce.

Czytaj o innych wydarzeniach podczas akcji Rzecznika Praw Dziecka.

#zostajewdomu Wspólna akcja Rzecznika Praw Dziecka i młodych artystów