„Śpiewajmy Razem” – hity młodych gwiazd na Dzień Dziecka. Kup i pomóż szpitalom

Płyta „Śpiewajmy Razem” to efekt współpracy Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka i Universal Music Polska. Zawiera hity młodych polskich gwiazd w wersjach studyjnych i karaoke. Dostępna od 25 maja w ponad 3000 sklepów sieci Biedronka. Część dochodu ze sprzedaży trafi do fundacji Siepomaga na wsparcie szpitali w walce z koronawirusem.

Na składance znajdziecie piosenki Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka. Nie lada gratką jest zupełnie premierowa, niewydana nigdzie wcześniej piosenka Viki Gabor „Still Standing”.

Płyta „Śpiewajmy Razem” to kontynuacja akcji #zostajewdomu – koncertów i codziennych spotkań live na Instagramie, które młode gwiazdy Universal Music Polska przygotowały przy wsparciu Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka.

– Ogromnie się cieszę, że nasza wspólna akcja, która trwała ponad miesiąc, pomogła tysiącom dzieci ciekawie i pożytecznie spędzić czas podczas „kwarantanny”, i teraz ma swój kolejny mocny akcent. To idealny prezent na Dzień Dziecka i wspaniała płyta, naładowana pięknymi piosenkami oraz pozytywną energią. A kupując ją, pomożecie pacjentom szpitali. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tej inicjatywie – zachęca Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

– Współpraca Universal Music Polska z siecią Biedronka i Rzecznikiem Praw Dziecka dowodzi, że nawet w tak nietypowym i trudnym okresie warto poszukiwać niestandardowych rozwiązań i tworzyć nowe produkty. Składanka „Śpiewajmy Razem” jest świetną odpowiedzią na aktualną sytuację, umożliwiając bezpieczną, domową rozrywkę przy muzyce ulubionych wykonawców. Jednocześnie jej zakup wspiera cel charytatywny, pozwalając nabywcom na włączenie się w walkę z koronawirusem – podsumowuje Maciej Kutak, CEO Universal Music Polska.

– Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Biedronka zorganizowała już specjalne programy wsparcia dla seniorów i małych polskich przedsiębiorców. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

Płyta kosztuje 9,99 zł.

Lista piosenek na płycie:
1. VIKI GABOR – GETAWAY
2. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST
3. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA
4. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC
5. 4DREAMERS – INAPROPRO
6. VIKI GABOR – GETAWAY (KARAOKE)
7. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST (KARAOKE)
8. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA (KARAOKE)
9. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC (KARAOKE)
10. 4DREAMERS – INAPROPRO (KARAOKE)

Bonus:
11. VIKI GABOR – STILL STANDING

Więcej o akcji Rzecznika Praw Dziecka i Universal Music Polska