Samych uśmiechów i słońca przez całe wakacje!

Wspaniałej zabawy i słońca w każdy dzień wakacji życzy wszystkim dzieciom Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. A Ojcom z okazji ich święta życzy, by dzieci były szczęśliwe i dumne z tego, jak wspaniałych mają Ojców i jak mocno są przez nich kochane. 

Moi Drodzy,w życiu jest tak, że po ciężkiej pracy – nauce przychodzą te najwspanialsze i pełne radości chwile. Witajcie wakacje!Dlatego, gdy tylko pochwalicie się otrzymanym świadectwem rodzicom, babciom, dziadkom i reszcie Waszych bliskich, natychmiast bierzcie się za jedyną zleconą Wam na najbliższe miesiące pracę domową… Bawcie się na całego! Na obozach i koloniach, na urlopie z rodzicami, na podwórkach i boiskach, na rajdach rowerowych, piknikach, koncertach, meczach, w kinie, przy ognisku, na placach zabaw, w lesie, na plaży czy w górach.Niech każdy dzień wakacji będzie pełen atrakcji i radości od świtu do zmierzchu.Odpoczywajcie i bawcie się!

Życzę Wam Kochani samych uśmiechów i słońca przez całe wakacje!A Wszystkim Ojcom na Dzień Taty życzę, by byli dumni ze swoich dzieci i mogli przez cały rok być obecni w ich życiu, i aby te dzieci były szczęśliwe i dumne z tego, jak wspaniałych mają Ojców i jak mocno są przez nich kochane. Nie ma większej nagrody dla rodzica niż uśmiech dziecka.Wasz RzecznikMikołaj Pawlak